• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Witajcie kochani!
Ja na wstępnie chciałabym Was przeprosić za moją długą nieobecność, ale niestety sprawy rodzinne wzięły górę, mam nadzieję, że mi wybaczycie i przede wszystkim, że o mnie nie zapomnieliście o mnie :)
Teraz zapytam oczywiście jak Wam idzie walka nad sobą i swoimi słabościami? :)
Mam nadzieję, że walczycie dzielnie i się nie poddajecie! Efekty, na które pracujecie na pewno są i będą tego warte! Walka to mały sukces, z którego odrodzi się to czego pragniecie, aczkolwiek im bardziej w siebie wkładacie i walczycie tym Wasze ideały brną do przodu! :)
U mnie oczywiście postawiony cel ZAWODY 2016, a czy się uda zobaczymy pod koniec roku, od jutra zaczynam walkę z trenerem personalnym, bo wiadomi samemu można ale z Nim lepiej, a przynajmniej mam nadzieję, że tak będzie :)
Dobrze, że za marzenia nie trzeba płacić! Jedyną rzeczą to tylko to, że trzeba je realizować i do nich dążyć! :)
Zgodnie z tym jak pisałam wcześniej założyłam instagrama, na którego Was zapraszam, posty będą na pewno tam dodawane częściej, no i oczywiście pamiętam również o obiecanym konkursie, który na pewno będzie! Obserwujcie mnie uważnie zarówno na blogu jak i na instagramie! :)
LINK: instagram.com/fitpaczek/
~~~~~~

“ Granica ludzkiej wytrzymałości ma to do siebie, że im bardziej się do niej zbliżamy tym bardziej się od Nas oddala, pokazując, że możemy znieść jeszcze więcej ”


~~~~~~
Trzymajcie się pięknie! :)
Miłego i aktywnego dnia!
Buziaczki! :*

11880829_897227807036654_1551855465_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego