• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Dzień dobry bojowa załogo!
Co tam u Was słychać w tak cudowny, piękny i ciepły wtorek? :)
U mnie wczoraj totalna załamka, stanęłam przed lustrem, spojrzałam na swoje odbicie i stwierdziłam, że wyglądam jak mega duża słoninka, na szczęście dostałam ratunek- mojego chłopaka, który stwierdził, że mega przesadzam ale również powiedział mi co źle zrobiłam, ale jak to ja wiedziałam o tym doskonale ale niestety nie mam daru do cofania czasu więc koniec użalania się nad sobą! Trzeba ruszyć tyłek a nie na nim siedzieć i narzekać! Ale teraz właśnie udowadniam Wam, że każdego z Nas kiedyś dopada kryzys i nikt z Nas nie jest idealnym! Trzeba wziąć się w garść i ruszać! Ruszać i walczyć o siebie, o swoje ciało, marzenia i walczyć ze swoimi niedoskonałościami! Więc do dzieła drużyno! Siedząc na 4 literkach nie osiągniesz celu! Nie spełnisz marzeń i nie będziesz swoim ideałem! Mówię tutaj oczywiście również o sobie! Każdy, dosłownie każdy musi nieźle zapierdzielać żeby coś osiągnąć! Po wczorajszym dniu, stwierdziłam koniec! Koniec użalania! Tylko walka i ciężko wylane poty na treningu mi pomogą! Nie ma innej mocy i osoby, która zrobi to za mnie! Są tylko osoby, które mogą mi w tym pomóc ale nic poza tym, nie dając nic od siebie, one stając nawet na rzęsach nic nie zrobią! :)
Chłopak, przyjaciółka, mama, rodzice, rodzina czy nawet osobisty trener i ich motywacja to najpiękniejsza rzecz jaką można dostać od życia, nie ma nic lepszego jak wsparcie bliskich dla Naszego serca osób! Ktoś z Was może się pochwalić takim cudem?
Ja osobiście mam pełne wsparcie w tym co robię, chłopak oczywiście na pierwszym miejscu, to on ze mną chodzi na treningi i czasem zdarza się nawet wspólny trening, ale najważniejsze, że mi pomaga, wspiera i motywuje! Rodzice? Oczywiście na samym początku było ciężko z Nimi, ale zauważyli, że sprawia mi to przyjemność i zaakceptowali to! I za to ich bardzo cenie i kocham! Oczywiście nie zapominam tutaj o Was! Jesteście dla mnie mega wsparciem, Wy mnie słuchacie i pomagacie, wspieracie i motywujecie! :) Dla mnie to cudowna rzecz, mieć tyle osób, które wspierają mnie w tym co robię! :)
~~~~~~

“ Walcz choćby cały świat Ci się sprzeciwił. To nie klęska przegrać jedną z bitew, klęska to przestać walczyć i przegrać całe życie! ”


~~~~~~
Pięknego dnia kochani!
Trzymajcie się cieplutko i aktywnie! :)
Buziak! :*

11824063_893694537389981_1544364346_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego