• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Wstajemy śpiochy! To już przecież po 8, nie ma spania! Trzeba się ruszać! Kto rano wstaje ten..... idzie pobiegać! Przynajmniej tak było w moim przypadku, ja już po porannych biegach. A Ty? Jeszcze w łóżeczku czy też zacząłeś aktywnie swój dzień? :)
Nie śpijcie za długo, bo potem będziecie przez większość dnia bez energii, siły i nic się Wam nie będzie chciało! Ruszamy się z pod tej kołderki, słoneczko świeci więc nawet nie uda Ci się wymigać od aktywnego dnia, zrzucając winę na pogodę! :)
Słoneczko, wygodne buty i jakieś ubranko! To jedyna rzecz jaka jest potrzebna do szczęścia rano! Nic człowieka tak nie obudzi jak poranne bieganie! Pot leci z czoła, zadyszka i szalejące endorfiny to, to czego z rana zawsze mi brakowało! Ale w końcu się ruszyłam! I nie żałuje, a Ty? Ruszyłeś się już? Czy dalej będziesz tylko narzekać? :)
Kochani moi! Nie narzekajcie na swoje ciałka! Na to, że coś nie idzie po Waszej myśli! Nie robiąc nic ze sobą, nic nie dostaniecie w zamian! Dieta i aktywność ruchowa to 2 najważniejsze czynniki, dajcie z siebie maksa a dostaniecie w zamian to na co zapracowaliście! Ciężka praca i jeszcze raz ciężka praca stworzą z Ciebie Twój ideał! Chcesz być idealna dla siebie? Pracuj! I nie poddawaj się! Efekty nie przyjdą od razu! Daj im czas, nie od razu Rzym zbudowano! :)
Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali!
~~~~~~

“ Czasami wygrywasz, a czasami wyciągasz lekcję ”


~~~~~~
Lecę na jakieś zakupy, bo lodówka pusta a trzeba dziś zrobić obiadek nisko-WW i to jeszcze dla 2 osób, mam nadzieję, że zmotywowałam niektórych z Was, oczywiście również mam nadzieję, że nikogo tym nie obraziłam, a jeżeli tak się stało to PRZEPRASZAM, ale czasami prawda bywa bolesna :)
Trzymajcie się pięknie i przede wszystkim aktywnie!
Miłego dnia!
Buziak! :*

11780595_890065171086251_305042888_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego