• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Witajcie aktywna załogo!
Co tam słychać w Waszym wielkim świecie? :)
U mnie moja kochana praca, i jeszcze na dodatek nocki :/ Dopiero minęły 2 a ja już najchętniej bym tam nie poszła. Moim jedynym pocieszeniem jest tylko to, że mam jeszcze tylko 3 nocki i w końcu urlop, 2 tygodnie! Nic innego nie pozostaje jak tylko odliczanie :) Może w końcu uda Nam się z chłopakiem pojechać gdzieś, może góry a może jakieś inne miasto. Zobaczymy jak on będzie miał z wolnym. Ale znając moje szczęście to wszystko pójdzie nie tak jakbym chciała. Ale mam nadzieje, i wierze w to, że to tylko moje głupie myśli i tak nie będzie :)
A Wy gdzie jedziecie? :)
Wstałam sobie dzisiaj o 11, oczywiście od razu zaliczyłam śniadanko (płatki z mlekiem) + kawka, oraz postanowiłam zrobić sobie zimny koktajl z malin, a udekorowałam go jagodami :) Drugim posiłkiem jaki tylko wszedł do mojej buzi to był makaron razowy z twarogiem i jagodami :) Mniam mniam! Dobrze, że podzieliłam sobie go na 2 porcje to jeszcze po treningu będzie :)
A Wy co dobrego dzisiaj zaserwowaliście sobie na śniadanko? :)
Postanowiłam, że specjalnie dla Was utworzę e-mail, na który możecie do mnie pisać jak będziecie potrzebowali pomocy :) gymmylifepinger@gmail.com
Mimo takiej pogody trzeba ruszać na trening! Nie ma, że za ciepło... że mi się nie chcę... że jestem zmęczona! Wymówki nie są dla mnie jak zarówno nie są dla Was, pamiętajcie! Jesteśmy silni i się nie poddajemy! :)
~~~~~~

“ Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć ”


~~~~~~
Cudownego i aktywnego dnia!
Trzymajcie się!
Buziak :*

11751285_887062981386470_2109690283_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego