• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Czołem moja załogo motywacyjna!
Co tam u Was ciekawego słychać? :)
U mnie oczywiście wczesna pobudka, trochę lenistwa porannego a po południu nie mogłam odpuścić i pojechałam na zakupy, a w nich nie mogło zabraknąć jedzonka! :) Ale zafundowałam sobie jeden mały sprzęcior, który uważam za mega korzystną sprawę? Wiecie co to? :) Blender! Tak tak, w końcu zagościł w mojej kuchni i na pewno zagrzeje sobie miejsce na bardzo długi czas! Jest w nim tyle korzyści, że mając go raptem kilka godzin nie wyobrażam sobie bez niego już życia! A Wy macie taki sprzęcior w swojej kuchni? :) Jeżeli tak, to jakie macie o nim zdanie ? :)
Został już przetestowany pod każdym względem, a teraz wyczarowałam z niego "różowy eliksir" czyli mango+ kefir+ mleko+ odżywka białkowa! :) Pychotka! A eliksirów na pewno będzie teraz coraz więcej! Chcecie abym się z Wami nimi dzieliła ? :) Może Wy też podzielcie się ze mną swoimi magicznymi napojami? :)
Za niedługo trzeba pędzić na rodzinnego grilla, siostra ma jakąś ważną wiadomość dla Nas, zobaczymy co tam ukrywa ciekawego i czym się chce podzielić :)
Jak ja to ładnie napisałam grill, a dla mnie to będzie trening, nie dowód że trening swojej woli to jeszcze będę musiała zabawiać się z bratanicą bo obiecałam jej, że pokopiemy piłkę :) Ale ja to wiem, że na tym się nie skończy, dojdzie bieganie za nią i inne atrakcje także uważam, że czasem taki trening jest bardzo przydatny i przyjemny :)
~~~~~~

“ Twórz, marz, działaj i nigdy się nie poddawaj ”


~~~~~~
Pięknego dnia kochani!
Trzymajcie się aktywnie i zdrowo! :)
Buziaki! :*

11737030_885814918177943_1016195448_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego