• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Witam moich wojowników!
Co tam u Was słychać? :)
U mnie zabieganie, niby wakacje a jednak praca.. Praca, treningi, sen i tak na okrągło więc niestety czasem zmęczenie wygrywa i niestety brak mi sił aby coś tutaj napisać :(
Ale wiem jedno! Nigdy Was nie opuszczę, dajecie mi tyle motywacji, że było by mi ciężko od tak o Was zapomnieć! Ale mam nadzieję, że to działa w dwie strony! :)
Mam nadzieję, że walczyliście dzielnie i się nie poddaliście, wakacje są trzeba umieć z nich mądrze korzystać! Przez wakacje można dużo zyskać, ale również wiele stracić także mam nadzieję, że Was to nie dopadnie i będą tylko same plusy z nich i tego Wam jak i zarówno sobie życzę :)
Dzisiaj po pracy odebrałam swój "towar" jaki widoczny jest na zdjęciu, trzeba się w końcu było zaopatrzyć w zapasy, bo już powolutku się kończyły. Do tego doszły paski do martwych ciągów i rękawiczki, bo moje poprzednie ktoś sobie przywłaszczył i mam nadzieję, że mu służą :)
Miałam się wybrać na trening, no ale... przełożyłam go sobie na jutro. Wyśpię się, będę miała więcej energii a co za tym idzie większy power na treningu :)
A Wam jak idzie? Treningi już zrobione?
~~~~~~

“ Między "powiedzieć" a "zrobić" jest duża przepaść! ”


~~~~~~
Oj jest! I to ogromna! Ale my w nią nie wpadamy, tylko ruszamy pośladki i walczymy o lepsze ciałka! :) Każdego dnia jesteśmy coraz bliżej swojego celu! Walczymy! I nigdy się nie poddajemy! :)

Przepraszam kochani, ale ja niestety lecę się kąpać i szoruje do łóżeczka, bo to wstawanie mnie wykańcza :(
Trzymajcie się cieplutko i przede wszystkim aktywnie! :)
Miłego wieczorku i pięknego dnia!
Buziaków masa! :*

11733508_884027815023320_835853438_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego