• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Dzień dobry śpioszki! :)
Ja już na pełnych nogach, mój organizm wyspał się po 5,5h snu, jestem normalnie w szoku :O Ale jak to wiadomo nic się u mnie nie zmarnuje, bo kto rano wstaje.... ten na trening idzie :) Od rana pozytywnie nastawiona do życia, ale chyba mam tak zawsze, więc zarażam Was swoją dobrą energią i zapałem do ćwiczeń!
Dziś ruszysz się sprzed komputera, a za niedługo będziesz miał/a efekty jakich nigdy nie miałeś/aś! Więc do dzieła kochani! Ruszamy się! Wiem, że teraz straszne upały, duchota i tak mogłabym w nieskończoność, ale odpowiedz mi na jedno pytanie, czy robiąc sobie przerwy i poddając się tylko dlatego, że taka pogoda za oknem to dobre rozwiązanie? Odpowiedź brzmi NIE! Będzie padać..wiać..zimno..itd. to co też sobie odpuścisz,  bo pogoda nie taka? Nie rób tego! Każdy/a z Nas na swoją formę pracuje jakiś czas, szkoda było by to wszystko stracić, tylko przez głupią pogodę, która jest za oknem! Przemyśl to za nim podejmiesz złą decyzję, a po wakacjach staniesz przed lustrem i będziesz narzekać/ła, że przez wakacje przytyłeś/aś, zalałeś/aś się, że już nie wyglądasz tak dobrze jak przed, itd. Zrobiłeś/aś sam/a sobie krzywdę, dlaczego? Bo nic nie robiłeś/aś poza tym, że patrzyłeś/aś tylko na pogodę za oknem! Przemyślcie to! :)
Chyba mnie trochę poniosło z tymi słowami motywacji, ale za to mam nadzieję, że się nigdy nie poddacie! :)
Ja właśnie zjadłam małe śniadanko, wypiłam kawkę, spakowałam torbę na trening i za niedługo na niego wyruszam! Dziś mam przed sobą trening PUSH, czyli klatka, barki, triceps... Będzie ogień już to czuję! Oczywiście zapomniałabym dodać, że po każdym treningu wchodzi 20minutowa sesja CARDIO, a co się za nią kryje? Najczęściej jest to stepper bądź orbitrek, wszystko zależy na co najdzie mnie ochota :)
~~~~~~

“ Nigdy nie rezygnuj z marzeń, choć czasem przychodzą z trudem, zawsze warto o nie walczyć ”


~~~~~~
Lecę szybciutko po rower do piwnicy i jadę na trening!
Trzymajcie się pięknie! I walczcie! :)
Cudnego i aktywnego dnia!
Buziak :*

11721437_880484288711006_1975281739_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego