• Wpisów: 73
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 19 100 / 1298 dni
 
gymmylife
 
izkku: Cześć kociaki! Co tam u Was słychać ? :)
Wybaczcie moją długą nieobecność, którą usprawiedliwię pracą na nocną zmianę. Po prostu nie umiałam się przestawić i normalnie funkcjonować, ale teraz obiecuje że będzie dobrze :)
U mnie nadszedł czas wielkich zmian, ale najważniejszą zmianą jaka pomału zachodzi to zmiana diety, ketoza to nie dieta dla mnie, zrzuciłam to co chciałam, osiągnęłam cel ale niestety odbiło się to na moim układzie hormonalnym, dlatego czas najwyższy rzucić nią jak najdalej i zacząć wszystko od nowa, dieta redukcyjna to mój nowy i bardziej bezpieczniejszy wybór, na czym polega ? Polega na jedzeniu dużej ilości węglowodanów w dni treningowe, o bardzo wysokiej aktywności i ciężkości treningu, w moim przypadku będą to treningi PULL i LEGS, kolejną zasadą jest jedzenie umiarkowanej ilości węglowodanów w dzień treningowy o średniej ciężkości, czyli u mnie będzie to trening PUSH, no i w pozostałe dni jedzenie węglowodanów w bardzo małej albo nawet znikomej ilości węglowodanów :)
Wakacje, wakacje jakoś ich w ogóle nie czuje, przez tą pracę nie mam na nic czasu. Mój plan dniowy to kręcące się kółko, które zatrzymuje się na stacjach : praca, spanie, trening, chłopak. Trochę to smutne, ale marzenia niestety kosztują. Jedynym pocieszeniem to, to że w ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia mam wolne, może w końcu uda się wyskoczyć gdzieś z moim chłopakiem, mam ogromną nadzieję, że wtedy pogoda również dopisze :)
A Wy jak spędzacie wakacje ? :)
~~~~~~

“ Mistrzowie osiągania zaczynają od dobrze zdefiniowanego "NIEMOŻLIWEGO" celu, na którym im szalenie zależy, a potem starannie tworzą ścieżkę, która łączy "TUTAJ" z "TAM". ”


~~~~~~
Cudnego dnia kochani! :)
I nie spalcie mi się na tym słoneczku :)
Buziaki! :*

11719930_878522725573829_1785038177_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego