• Wpisów: 73
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:09
  • Licznik odwiedzin: 17 747 / 933 dni
 
gymmylife
 
izkku: Witajcie kochani!  Co tam u Was słychać ? :)
Ja dziś o dziwo pospałam do 10, ale czasem organizm tego potrzebuje także wszystko jest w normie, później poranna kawka z moim chłopakiem, i później poszliśmy razem na siłownie :) Ja dziś zaliczyłam trening LEGS, czyli wiadomą rzeczą jest to, że będą zakwasy :) Pompa weszła także nie zbyt dobrze mi się ćwiczyło, ale jakoś dałam radę :)
Po treningu oczywiście najlepszy posiłek, czyli omlet z 5 jajek z warzywami i 30g keczupu :) Mmm, pyszności i pełne naładowanie brzuszka :)
A Wy co dobrego spożywacie po treningu ?
Teraz chwilowy odpoczynek, i trzeba zabrać się za posiłki na resztę dnia. Dziś lecimy do pracy na nockę, także kolorowo nie będzie, ale dam radę! Zresztą innej opcji nie ma! :)
Wakacje= Praca= Pieniądze= Spełnianie marzeń, mój krótki schemat dzięki którym wiem, że żeby się spełnić i swoje marzenia trzeba działać zgodnie z Nim, oczywiście każdy z Nas będzie miał inne podejście do tego, ale to jest moje i nikt go nie zmieni :)
************
Przypominam Wam, że miałam ruszyć z konkursem, oczywiście odbędzie się, ale wielkie pytanie czy w ogóle jest sens, czy ktoś z Was będzie chętny ? :)
~~~~~~

“ Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie ”


~~~~~~
Pięknego dnia! Trzymajcie się ciepło! :)
Buziak! :*

11650896_875734435852658_1501183029_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego